REZULTATAI 2019METŲ

Trail bėgimas „Girių labirintai“
„Pelkių velniai“ 2019 m. balandžio mėn. 20 d.
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gimimo metai Miestas Klubas Lytis Nuotolis Rezultatas Vieta grup.
1 121 Donatas Košiuba 1989 Kaunas RunFace VaSti V 15 0:58:23 1
2 109 Vilius Grigaliūnas 1985 Šiauliai Vėtra V 15 1:01:49 2
3 141 Vadim Andronik 1974 Vilnius Bėgimo klubas V 15 1:03:26 3
4 148 Edgaras Viržaitis 1989 Prienai Bufasz Running V 15 1:04:13 4
5 103 Vaidas Garbaciunas 1985 Kaisiadorys V 15 1:05:11 5
6 125 Mantas Gradeckas 1995 Alytus BK Dzūkija V 15 1:05:19 6
7 138 Lukas Klevinskas 2000 Alytus BK dzūkija V 15 1:05:38 7
8 104 Rolandas Žalenekas 1973 Kazlų Rūda Peikko Lietuva V 15 1:06:57 8
9 161 Vytautas Plikaitis 1973 Marijampolės sav. V 15 1:07:59 9
10 140 Andrius Jadzevičius 1989 Vilnius Vilniaus bėgimo klubas V 15 1:08:15 10
11 155 Vladas Navagrudskas 1966 Vilnius Na,pagauk! V 15 1:08:20 11
12 147 Gintaras Beleckas 1966 Vilnius Capital Runners V 15 1:08:47 12
13 164 Ignas Čyvas 1989 Panevėžys V 15 1:12:46 13
14 159 Giedrius Bumbliauskis 1993 Kaunas SDG V 15 1:12:53 14
15 130 Vytautas Jančiukynas 1987 Vilkaviškis V 15 1:13:03 15
16 117 Raimundas Zambacevičius 1915 Kaunas Kauno BMK V 15 1:13:27 16
17 146 Linas Paknys 1983 Marijampolė V 15 1:13:47 17
18 107 Povilas Alaburda 1987 Marijampolė V 15 1:14:09 18
19 112 Lina Buinauskienė 1977 Karmėlava Bėgimo klubas M 15 1:14:19 1
20 126 Dangiras Alekna 1992 Kaunas V 15 1:14:24 19
21 160 Ruslan Kushnerov 1987 Мариямполе Stevila V 15 1:14:45 20
22 139 Jekaterina Nagina 1983 Vilnius Bėgimo klubas M 15 1:14:45 2
23 165 Vilius Mėdžius 2002 Vilnius EXTERUS V 15 1:16:10 21
24 128 Edvinas Šukys 1995 Kaunas TeamBros V 15 1:16:34 22
25 123 Mantas Brusokas 1998 Marijampolė V 15 1:17:12 23
26 122 Gytis Brusokas 1998 Marijampolė V 15 1:17:12 24
27 162 Kęstutis Brusokas 1971 Marijampolė V 15 1:17:28 25
28 172 Audrius Bagdonavičius 1985 Kazlų Rūda V 15 1:17:43 26
29 157 Titas Peleckas 1993 Vilnius V 15 1:18:34 27
30 133 Brigita Kokankaitė 1992 Zarasai M 15 1:18:57 3
31 142 Pavelas Kirilovas 1980 Ignalina 3\\’11 V 15 1:18:58 28
32 102 Algirdas Randakevičius 1990 Kaunas vienas V 15 1:21:03 29
33 169 Dominykas Girdvainis 1995 Kazlų Rūda V 15 1:21:30 30
34 170 Mantas Kasakaitis 1997 Kazlų Rūda V 15 1:21:31 31
35 114 Saulius Globys 1970 Marijampolé Bėgimo klubas V 15 1:22:42 32
36 129 Laimonas Šukys 1993 Kaunas TeamBros V 15 1:22:48 33
37 113 Saulius Stankevičius 1975 Marijampolė OSK Javonis/Lietuvos geležinkeliai V 15 1:23:00 34
38 167 Vytautas Grigaitis 1986 Kazlų Rūda V 15 1:23:18 35
39 166 Giedrius Girdauskas 1981 Kazlų Rūda V 15 1:23:20 36
40 124 Giedrė Šamanskienė 1970 Kaunas Bėgimo komanda M 15 1:23:58 4
41 132 Norbertas Akromas 1989 Vilnius Zy-zy V 15 1:24:24 37
42 105 Paulius Augulis 1981 Vilnius No Brain V 15 1:25:37 38
43 171 Andrius Banionis 1994 Kazlų Rūda V 15 1:26:05 39
44 154 Raimonda Vaičaitytė 1915 Vilnius M 15 1:26:24 5
45 153 Edgaras Oriolas 1915 Vilnius V 15 1:26:25 40
46 115 Kristina Globienė 1975 Marijampolė Bėgimo klubas M 15 1:26:32 6
47 156 Liudmila Iniakina 1986 Vilnius TRItonas M 15 1:27:27 7
48 173 Ignas Zaveckas 1989 Marijampolė V 15 1:28:13 41
49 137 Ramunė Maldutytė 1990 Kaunas M 15 1:28:35 8
50 111 Dainius Vaikšnys 1989 Kaunas Bėgimo klubas V 15 1:28:40 42
51 144 Rugilė Dauliūtė 1995 Kaunas M 15 1:28:46 9
52 145 Eimantas Mačius 1995 Kaunas V 15 1:28:46 43
53 134 Aistė Jurevičė 1985 Vilnius Urban gym M 15 1:29:20 10
54 149 Marius Kazlauskas 1992 Kaunas Kauno BMK V 15 1:29:35 44
55 152 Valdas Būdvytis 1985 Vilnius V 15 1:32:22 45
56 136 Sigita Jonaitytė 1984 Vilnius M 15 1:33:48 11
57 163 Mindaugas Stakėnas 1983 Vilnius visbarsukiai V 15 1:35:26 46
58 150 Mindaugas Krašauskas 1915 Vilkaviškis V 15 1:37:12 47
59 151 Arvydas Gintauskas 1991 Klaipėda Trail Kuršių Nerija V 15 1:37:38 48
60 119 Mindaugas Lukoševičius 1976 Kazlų Rūda V 15 1:38:28 49
61 279 Andrius Preibys 1986 Vilnius Versmė Run V 25 1:39:21 1
62 277 Vidas Totilas 1971 Ezerelis Kauno bmk V 25 1:40:40 2
63 143 Valda Ežerinskė 1988 Marijampolė M 15 1:41:38 12
64 262 Mantas Staliūnas 1990 Vilnius Runglorious Bastards V 25 1:43:13 3
65 168 Laima Budėnaitė 1991 Vilnius M 15 1:43:39 13
66 272 Simas Stasiukaitis 1986 Karmėlava Bėgimo klubas V 25 1:43:44 4
67 273 Saulius Paulikas 1915 Panevėžys RedVelvet V 25 1:44:45 5
68 106 Tomas Čaplinskas 1975 Vilnius V 15 1:46:25 50
69 252 Arūnas Gardžiulis 1985 Kaunas Kauno BMK V 25 1:48:05 6
70 256 Darius Bajarūnas 1988 Vilnius O, vargeli… V 25 1:48:21 7
71 276 Vaidotas Baužys 1983 Vilnius Runglorious Bastards V 25 1:49:59 8
72 282 Andrej Ilciuk 1915 Klaipėda Lietuvos jūrininkai V 25 1:50:20 9
73 250 Andrius Ališauskas 1988 Kaunas Kauno BMK V 25 1:50:52 10
74 263 Mindaugas Stiklickas 1979 Garliava Bėgimo klubas V 25 1:51:38 11
75 158 Dalia Dubinskiene 1971 Kaunas Begimo klubas M 15 1:56:53 14
76 284 Marijus Pakštas 1966 Kaunas Kauno BMK V 25 2:01:01 12
77 290 Gitana Akmanavičiūtė 1986 Kaunas Bėgimo klubas M 25 2:01:22 1
78 108 Jurgita Pliuškytė 1991 Klaipėda Trail Kuršių Nerija M 15 2:02:12 15
79 257 Gintaras Pupininkas 1970 Vilnius V 25 2:02:16 13
80 260 Jonas Džervus 1983 Vilnius GetFIT V 25 2:04:54 14
81 281 Virginijus Ruzveltas 1972 Kazlų Rūda Marijampolės pataisos namai V 25 2:05:55 15
82 265 Modesta Kaminskienė 1972 Birštonas Kauno BMK M 25 2:07:00 2
83 286 Andrius Zinkevičius 1988 Kaunas 6.3 V 25 2:08:04 16
84 253 Arūnas Vyšniauskas 1974 Vilkaviškis Bėgimo klubas V 25 2:08:11 17
85 270 Ramūnas Mažukna 1977 Panevėžys Panevėžys V 25 2:08:18 18
86 275 Timas Petraitis 1982 Kaunas Kauno BMK V 25 2:08:51 19
87 269 Ramutė Varnelytė 1986 Kaunas M 25 2:09:21 3
88 285 Mareks Sirants 1972 Jelgava VSK Noskrien V 25 2:10:03 20
89 251 Algirdas Medeikis 1979 Šiauliai Bėgimo klubas V 25 2:11:13 21
90 291 Andrius Dzeminskas 1991 Alytus BK Dzūkija V 25 2:22:41 22
91 264 Juozas Kozeniauskas 1984 Kaunas V 25 2:24:10 23
92 293 Inga Korotčenkovienė 1985 Kaunas M 25 2:24:11 4
93 267 Povilas Krugliakovas 1984 Jonava V 25 2:27:01 24
94 259 Ieva Grybauskaite 1981 Kaunas M 20 2:28:32 1
95 266 Marija Obuchovič 1982 Vilnius Bėgimo klubas M 25 2:32:59 5
96 271 Rasa Ruzveltienė 1976 Kazlų Rūda M 25 2:34:00 6
97 292 Vaiva Janonienė 1975 Alytus BK Dzūkija M 25 2:35:19 7
98 283 Liudas Balčiūnas 1985 Kudirkos Naumiestis ViP V 25 2:35:20 25
99 288 Sonata Navickė 1984 Kaunas Bėgimo klubas M 25 2:42:53 8
100 280 Danguole Bickuniene 1972 Panevezys TRAIL RUNNING FACTORY M 25 2:44:21 9
101 274 Tautvydas Gibieža 1992 Šiauliai Šiaulių auksinio rato rotaract klubas V 25 2:46:04 26
102 255 Emilis Markulis 1990 Šiauliai V 25 2:46:04 27